HAVO/VWO-commissie

De HAVO / VWO – commissie van de VGN

  • houdt zich vooral bezig met het geschiedenis-bovenbouwonderwijs
  • levert leden voor syllabus- / stofomschrijvingscommissie en ‘denktanks’ aangaande het nieuwe examen
  • analyseert, becommentarieert en evalueert de examens samen met Cito en College van Examens
  • organiseert de regionale examenbesprekingen, de centrale bespreking in Utrecht en zorgt voor de verslaglegging

Wilt u in de keuken kijken van de examenmakers en aan de knoppen zitten bij de komende ontwikkelingen binnen ons vak? Word dan lid van de HAVO-VWO-commissie.

Contactgegevens Commissie Havo-VWO

Bas Bonte:  B.Bonte@pallasathenecollege.nl

Geert van Besouw:  g.vanBesouw@de-breul.nl

Greetje de Vries:  greetjev@home.nl

Jacques Thorn:  jacpetrathorn@planet.nl

Kees van de Sande:  kvandesande@newmancollege.nl

Maarten Bark:  mbark@aletta.nl

Perre van Beek:  pbeek@sondervick.nl

Petra Nijst:  petranijst@live.nl

Robert de Oude:  robertdeoude@gmail.com

Roel Pullens: r.pullens@spinozalyceum.nl

Saskia Groot:  s.groot@sjl.nl

Saskia Brederveld:  s.brederveld@sgtwickel.nl