HAVO/VWO-commissie

De HAVO / VWO – commissie van de VGN

  • houdt zich vooral bezig met het geschiedenis-bovenbouwonderwijs
  • levert leden voor syllabus- / stofomschrijvingscommissie en ‘denktanks’ aangaande het nieuwe examen
  • analyseert, becommentarieert en evalueert de examens samen met Cito en College van Examens
  • organiseert de regionale examenbesprekingen, de centrale bespreking in Utrecht en zorgt voor de verslaglegging

Wilt u in de keuken kijken van de examenmakers en aan de knoppen zitten bij de komende ontwikkelingen binnen ons vak? Word dan lid van de HAVO-VWO-commissie.

Contactgegevens Commissie Havo-VWO

Maarte Bark mbark@aletta.nl Havo/vwo commissie
Geert Besouw, van g.vanbesouw@de-breul.nl Havo/vwo commissie
Saskia Brederveld s.brederveld@sgtwickel.nl Havo/vwo commissie
Saskia Groot s.groot@sjl.nl Havo/vwo commissie
Hellen Janssen hellenjanssen@me.com Bestuur VGN-Kleio, Havo/vwo commissie
Petra Nijst petranijst@live.nl Havo/vwo commissie
Robert Oude, de robertdeoude@gmail.com Havo/vwo commissie
Kees Sande, van de keesvandesande@ziggo.nl Havo/vwo commissie
Pim Sanders pim_sanders@hotmail.com Havo/vwo commissie
Greetje Vries, de greetjev@home.nl Havo/vwo commissie